top of page
Пошук
  • Фото автораДенис Давыдов

Виготовлення рекламних вивісок в Харкові і по всій Україні.

Оновлено: 22 груд. 2021 р.

Рекламна вивіска, це один з численних інструментів для залучення клієнтів.Вам потрібно розуміти в першу чергу: вивіска - це покажчик місцезнаходження вашого бізнесу; як табличка з номером будинку на будівлі, і вже в подальшому це рекламний інструмент.


Можна знайти статистики залучення клієнтів за допомогою зовнішньої реклами (рекламного щита, лайтбоксу, об'ємних літер, вивісок), але будьте уважні, це об'єктивні дослідження, з великою похибкою, тому що зовнішня реклама незначно працює, якщо немає комплексу маркетингових інструментів, таких як позиціонування своєї компанії в соц.мережах, ЗМІ, "сарафанне радіо", впізнаваність компанії, брендування автомобілів і POS-продукції, відгуки та інше.


Нечесні виробники конструкцій позиціонують себе маркетолагами, обіцяють за допомогою вивіски, замовленої у них, залучити до 40-50% нових клієнтів, місцями і до 80%, але на жаль це не так, в кожному випадку вивіска, як маркетинговий інструмент спрацьовує індивідуально.Наша компанія може запропонувати вам розробку і виготовлення цікавої, яскравої вивіски, але розповідати про те, що у вас буде маса нових клієнтів, ми не можемо і не будемо, тому що це залежить від загальної маркетингової стратегії вашого бізнесу, одним словом "інфоциганство" це не про нас.


При виборі підрядника для виготовлення рекламної вивіски, важливу роль відіграє портфоліо виконаних робіт цією компанією, реальних, а не просто скопійованих з інтернету чужих виробів. На нашому сайті всі роботи виконані тільки нами.


Вивіскою в принципі називається конструкція, яка вивішена над входом, тобто

об'ємні букви на каркасі, лайтбокси, жива реклама з паєтками, і інші види зовнішньої реклами, можуть бути елементами вивіски.


Ми виготовляємо вивіски для різних сфер бізнесу:

- кав'ярні- кафе, ресторани:

- АЗС:

- салони красоти:

МАФи:

-спортивні та фітнес центри:

супермаркети та ТРЦ:

та інше:

Мы пропонуємо як виготовлення штучних виробів, так і комплексне рекламне оформлення.


Якща вам потрібно виробити зовнішню чи інтер'єрну рекламув Харкові, або по всій Україні, зв'яжіться Если вам нужно изготовить наружную или интерьерную рекламу в Харькове, или по всей Украине, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.


Виготовити лайтбокс, об'ємні букви, рекламну конструкцію, будь-якого виду вивіску для нас не складе труднощів !!! Ми розробимо дизайн, надамо візуалізацію, запропонуємо кілька варіантів техніки виробництва, і виготовимо рекламний виріб в потрібний для вас термін!


Які технології та матеріали при виробництві рекламних виробів ми використовуємо, ви можете ознайомитися на нашому сайті.

2 перегляди0 коментарів

Commentaires


bottom of page