top of page
Live.png
Жива вивіска: простий спосіб зробити ваш бренд помітнішим

Поверхня живої вивіски складається з паєток, постійний рух яких створює привабливе мерехтіння. Представлена технологія для реклами – одна з найбільш передових та затребуваних. Панелі розробляються таким чином, щоб блиск та яскравість привертали увагу всіх людей, які проходять та проїжджають поруч.

Подібна конструкція – оригінальна, нестандартна та помітна, за рахунок чого вона дозволить заощадити кошти на розвитку соціальних мереж. Але в цьому питанні важливо, щоб ваша вивіска вигідно відрізнялася від решти реклами, якою рясніють вулиці. Компанія AdBuild пропонує різні інструменти для виготовлення продукції, яка буде виглядати яскраво та викликати позитивні емоції у оточуючих.

Жива вивіска Харків

Де застосовується жива вивіска в Україні

Динамічні елементи, як правило, використовуються для установки на фасадах будівель або окремо стоячих конструкціях на вулиці: на площах, уздовж проїжджої частини. Крім того, вироби застосовуються для інтер'єрного розміщення всередині наступних місць:

 • Магазини.

 • Салони краси.

 • ТРЦ та ТРК.

 • Виставки.

 • Кафе та ресторани.

 • Кінотеатри.

 • Казино та ін.

З таких деталей часто виконують фотозони для різнопланових подій або просто для підвищення лояльності бренду.

Навіщо потрібна жива стіна

Панелі можна встановлювати скрізь, де дозволяє площа та відзначається хороша прохідність відвідувачів. Якісно та оригінально виконана фотозона з логотипом вашого бренду привертає людей, щоб зробити селфі. Виставлені в соціальних мережах знімки з відмітками вашої локації або профілю побачить ще більше людей. Якщо порахувати витрати на рекламу в Фейсбуку, то такий метод допоможе економити щодня. При цьому ви отримаєте клієнтів, які зустрічаються з вашим бізнесом на сторінках своїх друзів.

Переваги живих фотозон та вивісок

Серед основних плюсів конструкції виділяють наступні:

 • Проста та швидка установка.

 • Різноманітність кольорів, включаючи голографію.

 • Можливість експлуатації в будь-який час року, стійкість до перепадів температури.

 • Мобільність, можна переносити на нове місце.

 

До того ж вивіска із паєтками приємно шелестить від вітру, що додатково привертає звукову увагу аудиторії. Маркетингові дослідження показали, що такі вироби в 6 разів ефективніші, ніж звичайні. Вартість продукції швидко окупається завдяки автономності системи: не потрібна електрика, що вигідно з економічної точки зору. При цьому панелі блищать, переливаються, мерехтять, що неможливо не помітити. І важливий критерій – живі вивіски добре блищать при будь-яких погодних умовах, навіть в дощову похмуру погоду ви не залишитеся без уваги потенційних клієнтів.

 
 
 
 
 
 
Виготовлення вивіски з паєтками в AdBuild

Ми пропонуємо всім нашим замовникам конструкції високої якості. На живі стіни ціна – конкурентна, що стало можливим завдяки прямим закупівлям комплектуючих та збирання деталей на власному виробництві. Варто звернути увагу на те, що це практично на 100% ручна робота. У нас ви зможете придбати вивіски, яким властивий ряд переваг:

 • Панелі мають високий рівень віддзеркалення, насиченість та стійкість кольору до будь-яких умов використання.

 • Міцність та довговічність. Всі вироби створюються з висококласних матеріалів, які гарантують експлуатаційний термін в 5-10 років. Застосовані паєтки замовляються у перевірених постачальників. Елементи не скручуються та не тріскаються, надовго зберігають свій первинний зовнішній вигляд.

 • Еластичність та гнучкість. Вивіски можна закріплювати на складних поверхнях без ризику їх пошкодження.

 • Помітність, яка виключає несмак. Наші роботи виглядають яскраво, але не вульгарно. Дизайнери з нашої команди розроблять красивий та естетичний продукт, який підкреслить індивідуальність та стиль вашої компанії.

Бажаєте, щоб ваш бренд запам'ятався? Надсилайте нам заявку на сайті або телефонуйте за вказаним номером, і ми все зробимо згідно з вашим запитом. Не потрібно чекати, коли клієнти згадають про вас, нагадуйте про себе самі. Ми пропонуємо гнучкий прайс, який дає можливість економити при замовленні великих обсягів. Доставка можлива в будь-яке місто України.

Наші роботи

bottom of page