top of page
Banner.png

Рекламні конструкції Харків

Виготовлення рекламних конструкцій: потужний двигун будь-якого бізнесу

Без реклами сьогодні не вдасться успішно пройти шлях від виходу на ринок до ефективного продажу товарів і послуг. Інформація найкраще запам'ятовується користувачами через візуальне сприйняття. Саме тому інтер'єрні та зовнішні рекламні конструкції користуються особливим попитом. Це інструмент, який дозволяє широко охопити аудиторію та збільшити обсяг продажів.

Незважаючи на ваші цілі, для досягнення максимального успіху рекламодавцю обов'язково потрібно скористатися перевагами зовнішньої реклами. Компанія AdBuild пропонує конкурентоспроможні ціни, які дозволять стильно оформити свій бізнес та виконати брендування об'єкта. Вартість на будь-який вид роботи ви можете запитати у менеджера по телефону або онлайн.

Які бувають рекламні конструкції

Завдяки наявності власного виробництва та технічного оснащення ми реалізуємо навіть найскладніші дизайн-проекти. Готові споруди відрізняються широким спектром застосування. Їх можна встановлювати як всередині, так і зовні будівлі. Для будь-якої промисловості та бізнесу ми пропонуємо наступні категорії продукції:

  • Світлові: вивіски, лайтбокси, зовнішні панелі та панелі-кронштейни.

  • Несвітлові: рекламні штендери, банери, брандмауери, стрітлайни.

  • Плоскі та об'ємні букви з підсвічуванням і без нього.

Крім заліза та пластмаси для виробництва використовується плівка, за допомогою якої можна обклеїти скло об'єкта, автомобілі, вітражі, інформаційні таблички. Наша реклама підійде для оформлення фасадів, вітрин, стін, місць надання послуг та продажів, офісів. Виготовлення рекламних конструкцій може бути різного рівня складності. Готові рішення застосовуються в будь-якому підприємництві: для кафе, салонів краси, магазинів тощо.

Banner.png
Дахові установки – ефектно та масштабно

Як правило, дахові конструкції представлені у вигляді об'ємних світлових букв, банерного полотна, світлового короба на металевому каркасі, надійно закріпленого на поверхні. З метою безпеки висота споруди повинна становити в діапазоні 1-5 м. Замовнику залишається вибрати довжину, форму та матеріали.​

Сітілайти

Вироби передбачають внутрішнє підсвічування. Можуть бути окремостоячими (піларси, панель-кронштейни) та сполучені з павільйонами зупинок громадського транспорту. Панель-кронштейни – двосторонні конструкції з боковим кріпленням, які складаються з одного або декількох світлових коробів.

Якщо вас цікавлять рекламні щити та монтаж інших конструкцій за адекватною ціною, чекаємо на вашу заявку. Наша пропозиція не обмежується тільки етапом створення продукції. Ми також організовуємо доставку виробів по Харкову та іншим містам України. Обговорити всі деталі замовлення та дізнатися про умови співпраці можна у нашого менеджера.

Наші роботи

bottom of page