top of page
Stela.png

Стели та пілони Харків

Виготовлення стели в AdBuild: якісно, швидко та вигідно

Стели – рекламні конструкції, які встановлюється вздовж доріг, на просторих площах. Вони відображають відомості про конкретний об'єкт, його послуги та товари. Як правило, виріб розміщується поруч з тим місцем, про яке містить інформацію. Це можуть бути такі заклади:

 • Заправки.

 • ТРЦ і ТРК.

 • Салони з продажу автомобілів.

 • Кінотеатри.

 • Готелі та ін.

Без такого елемента складно уявити великі підприємства, фабрики, заводи. Саме він зустрічає людей на в'їзді, виступаючи в ролі вказівника.

Рекламні стели та пілони: що це таке

Стела – короб з металевим каркасом, який монтується на основу. Вона може виготовлятися з акрилу, пластика, композитного матеріалу, на який наносяться всі потрібні відомості. Показник висоти може варіюватися від 2 до 30 м.

Пілон – невисокий короб, який розташовується на спеціальній підставці або фундаменті. Основу становить алюмінієвий профіль, в який вставляються панелі з органічного скла або пластика з зображенням. Висота виробу можлива від 1 до 3 м.

Замовити виробництво представлених рекламних носіїв ви можете в компанії AdBuild. Для цього ви можете залишити заявку, і наш менеджер передзвонить протягом короткого часу, або зателефонувати за вказаним номером.

Інформаційна стела АЗС: особливості

Від інших пропозицій такі різновиди відрізняються своєю інформативністю. Їх задача – не просто привернути увагу водіїв яскравим виконанням і маркою палива, але й розповісти про актуальні на даний момент ціни на бензин. Рекламні стели на заправках в більшості випадків комплектуються сучасними елементами – світлове табло або електронний індикатор вартості палива замість класичних табличок, в яких показники змінюються ручним способом. Перевага більш технологічних рішень полягає в їх зручній експлуатації: всі зміни вносяться за допомогою комп'ютера або ПУ.

Світлодіодне табло стел АЗС характеризується хорошою яскравістю світла, невеликим споживанням електрики. Подібні конструкції – помітні як днем, так і вночі, незалежно від погодних умов.

Stela.png
Навігаційні пілони та стели

Вказівники такого формату – обов'язковий елемент уздовж трас, у великих ТРЦ. Вони допомагають водіям швидко і легко зрозуміти з дальньої відстані, де саме ви розташовані. Так знайти вашу організацію не складе труднощів. У ТРЦ застосовуються різноманітні пілони, які дозволяють зорієнтуватися серед великої кількості відділів. Ми виробляємо як звичайні конструкції, так і зі змінним типом інформації. Завдяки тому, що ми самі є виробниками, на вказівник світлового типу ціна – конкурентна на українському ринку.

Навігаційні стели та пілони – об'єкти, які встановлюють бази відпочинку, великі заводи, придорожні ресторани та готелі. До цієї категорії продукції також відносять вказівники на в'їзді в населений пункт, які повідомляють проїжджаючим автомобілям про місцезнаходження.

Виготовлення стели та пілона

У нашій компанії ви зможете замовити вироби різних розмірів, місткості модулів, кольорового виконання, варіантами управління інформацією. Робочий процес починається з розробки дизайну майбутньої конструкції. Якщо у вас є готовий ескіз, ми створимо модель відповідно до вашої задумкою. При відсутності макета ви можете не перейматися, наші фахівці складуть проєкт згідно з усіма вимогами та вашими побажаннями.

Під час виготовлення в розрахунок береться кілька важливих факторів:

 • Висота.

 • Місце встановлення.

 • Габарити.

 • Кількість.

 • Тип оформлення - світловий або несвітловий.

 • Спосіб підсвічування, потужність, розташування.

Як правило, це габаритний металевий каркас, обшивка якого виконана з алюмінію, профнастилу, металу, алюмінієвих композитних касет. Як і рекламні вивіски, така продукція може передбачати декорування фасаду об'ємними літерами, лайтбоксами тощо. Підсвічування різниться по своєму розміщенню – відкрите, внутрішнє, також може бути з динамічними ефектами. Люмінесцентні лампи – пережиток минулого. Сьогодні використовуються світлодіодні лампи та модулі.

Де замовити рекламні стели та пілони в Харкові

Компанія AdBuild – ваш надійний помічник у створенні високоякісної зовнішньої реклами. Ми готові взяти на себе розробку оформлення конструкції з урахуванням специфіки діяльності та місця установки. Застосовувані на виробництві матеріали – міцні, сертифіковані, екологічно безпечні. Всі роботи виконуються чітко в обумовлені терміни. Наша команда – це відповідальні та дисципліновані фахівці, які звикли дотримуватися встановлених часових рамок.

Усі питання ви можете задати за телефоном, електронною поштою, залишивши заявку зворотного зв'язку на сайті.

Наші роботи

bottom of page