top of page

Об'ємні букви Харків

Bukva.png
Об'ємні букви в зовнішній рекламі: привертаємо увагу аудиторії з одного погляду

Заявити про компанію яскраво і заволодіти увагою перехожих допоможе ефектна вивіска. Щоб виділитися серед міського колориту, ідеальним рішенням стане виготовлення об'ємних літер. Це один з найбільш затребуваних рекламних інструментів і способів просування бренду.

Кожен елемент становить собою окрему конструкцію у вигляді букви, фігури, логотипу. Кілька виробів поєднуються в повноцінну зовнішню рекламу різних розмірів і форм. Розміщувати її можна як зовні будівлі, так і всередині приміщення. Замовити виробництво об'ємних літер в Харкові можна на нашому сайті. Якщо ви з іншого міста - не проблема, ми організовуємо оперативну доставку по всій Україні.

Де використовуються вивіски з об'ємними літерами і що вони дають

Така продукція виконує різнопланові функції: брендування, прикраса вікон, вітрин, повноцінних виставок, роль вказівника. Тому вона може бути задіяна в будь-якій сфері: починаючи від банків і аптек, закінчуючи великими ТРЦ. Реклама представленого формату актуальна для всіх видів комерційної або іншої діяльності. Крім монтажу на фасадах будівель, вона застосовується в інтер'єрах магазинів, лобі приміщень, наприклад, на ресепшені готелю.

Переваги

Виготовлення подібного роду елементів має ряд переваг:

 • Незважаючи на розвиток інтернету, зовнішня реклама все також популярна. Жителі міст зустрічають її всюди - на кожному будинку і уздовж доріг. Застосовуючи кілька технологій при виробництві букв, таких як склеювання і термовакуумне формування, літери можуть яскраво світитися не тільки з лицьового боку, але і по бічних гранях, що дозволяє привернути увагу потенційних клієнтів з різних кутів.

 • При настанні темряви включається підсвічування. Завдяки яскравості робочий час вивіски становить 24/7. Більш тривалий «графік роботи» дає можливість збільшити потік клієнтів. Аудиторія більшості компаній звертає увагу на рекламні оголошення саме ввечері.

 • Використання сучасних матеріалів забезпечує естетичну привабливість як днем, так і вночі. Домогтися гарних ефектів можна за допомогою спеціального підсвічування. Виходячи з підібраної основи, вироби можна фарбувати, тонувати, підсвічувати.

Крім того, конструкції відрізняються наступними властивостями: довговічність, безпека, широкий вибір дизайну, кріплення на різну поверхню, зручне обслуговування, енергозбереження. Допускається установка на даху, фасадах, над входом в будівлю, всередині ТРЦ, біля стійки адміністратора.

Як унікалізувати зовнішню рекламу: об'ємні букви в різних виконаннях

Такого роду продукція допомагає майбутнім покупцям швидше і простіше орієнтуватися в просторі. Незалежно від обраного варіанту, виріб дозволяє здалеку помітити, що цікавить магазин як всередині торгового центру, так і на вулиці. Чим індивідуальніше дизайн вивіски, тим вищі шанси у бренду виділитися. Сама конструкція може стати невід'ємним атрибутом міського антуражу. У компанії AdBuild до замовлення доступні наступні різновиди:

 • Об'ємні,

 • Псевдооб'ємні,

 • Накладні літери,

 • Гнучкий неон.

Готові деталі виділяються своєю міцністю, надійністю, стійкістю до навколишнього середовища. При цьому ціна залишається на доступному рівні для кожного клієнта.

Световые_390.png
Объмные контражур_390.png
Псевдо_390.png
Неон_390.png

Гнучкий неон

Гнучкий неон це по суті світлодіодна стрічка, тільки завдяки спеціальній оболонці виходить рівномірне неонове свічення. Його відмінність від класичного неону це ударостійкість, технологічність і енергозбереження. Замовнику доступні варіанти забарвлень і колірної температури.

Псевдооб'ємні букви

Являють собою плоскі різновиди, найпростіші у виконанні і недорогі. Використовувана основа безпосередньо впливає на товщину: показник може становити 50-1500 мм. Як правило, конструкції задіють всередині приміщень, як вказівники і в ролі логотипів на ресепшені. Псевдооб'ємний эфект виходить завдяки кріпленню елементів на стіну спеціальними дистанційними виносними тримачами або шпильками. Як результат - вивіска ніби парить у повітрі, що виглядає красиво і об'ємно. Посилити тривимірність можна за рахунок контражурного підсвічування, яке буде падати на поверхню ззаду.

Об'ємні букви з підсвічуванням

Продукція поділяється на кілька типів за способом підсвічування елементів:

 • З внутрішньою підсвіткою

 • З підсвічуванням бортів

 • З контражурним підсвічуванням

 • З зовнішнім підсвічуванням на виносних кронштейнах.

Вироби такого плану коштують дорожче, ніж несвітлові, але вкладені кошти окупляться яскравим, незабутнім і приваблюючим увагу зовнішнім виглядом. Зовнішня реклама виглядає дорого, респектабельно і ефектно. Розширений асортимент стилістики, кольорів, шрифтів, габаритів і форм дає можливість підібрати рішення відповідно до специфіки бізнесу. Вам доступний варіант, який буде в повній мірі відповідати умовам установки і загального оформлення екстер'єру.

З чого виготовляються конструкції

Процес створення продукції - трудомісткий і вибагливий, тому його варто довірити професіоналам. Наша компанія виробляє об'ємні букви в Харкові з якісних і безпечних матеріалів. Для лицьової частини, як і бортів, можуть використовуватися:

 • Молочний і кольоровий світлорозсіювальний акрил - Plexiglas, Quinn, Acrylon.

 • Алюмінієві композитні панелі - Alufas, Aluprom, Plabond, Ecobond.

 • ПВХ – Simona, PromoFoam, Coplast.

 • Метал - нержавіюча сталь, алюміній.

 • Банерне світлорозсіювальне полотно.

Внутрішня підсвітка з світлодіодних модулів, гнучкого неону, неонових або світлодіодних ламп. Час виготовлення обговорюється в індивідуальному порядку з урахуванням розрахунку всіх важливих моментів.

Чому варто довіритися AdBuild

За довгі роки роботи ми встигли напрацювати довгострокові відносини з багатьма постачальниками матеріалів, сумлінними субпідрядниками, що дозволяє стабільно виконувати всі замовлення. Наші клієнти, як правило, після одного звернення до нас переходять в розряд постійних через що надаються переваги співпраці. Ми завжди вказуємо конкретні терміни виробництва, готові виготовити все комплексно, при цьому ціна - оптимальна в кожному окремому випадку. Ми також пропонуємо купити світлові літери оптом, за рахунок чого вартість стає ще більш приємною.

На продукцію, що випускається нами продукцію діє гарантія 1-3 роки. Окремої уваги заслуговують світлодіодні вироби, працездатність яких виробник гарантує протягом 5 років. Для зв'язку з нами і обговорення всіх деталей ви можете зателефонувати за контактним номером або заповнити онлайн-форму на сайті для зворотного дзвінка. Менеджер оперативно передзвонить вам і відповість на всі питання. Хочете особисто зустрітися з нашими фахівцями? Чекаємо вас в нашому офісі в місті Харкові!

Наші роботи

bottom of page