Bukva.png

Об'ємні букви

Об'ємні букви в зовнішній рекламі: привертаємо увагу аудиторії з одного погляду

Заявити про компанію яскраво і заволодіти увагою перехожих допоможе ефектна вивіска. Щоб виділитися серед міського колориту, ідеальним рішенням стане виготовлення об'ємних літер. Це один з найбільш затребуваних рекламних інструментів і способів просування бренду.

Кожен елемент становить собою окрему конструкцію у вигляді букви, фігури, логотипу. Кілька виробів поєднуються в повноцінну зовнішню рекламу різних розмірів і форм. Розміщувати її можна як зовні будівлі, так і всередині приміщення. Замовити виробництво об'ємних літер в Харкові можна на нашому сайті. Якщо ви з іншого міста - не проблема, ми організовуємо оперативну доставку по всій Україні.

Световые_390.png
Объмные контражур_390.png
Псевдо_390.png
Неон_390.png
Де використовуються вивіски з об'ємними літерами і що вони дають

Така продукція виконує різнопланові функції: брендування, прикраса вікон, вітрин, повноцінних виставок, роль вказівника. Тому вона може бути задіяна в будь-якій сфері: починаючи від банків і аптек, закінчуючи великими ТРЦ. Реклама представленого формату актуальна для всіх видів комерційної або іншої діяльності. Крім монтажу на фасадах будівель, вона застосовується в інтер'єрах магазинів, лобі приміщень, наприклад, на ресепшені готелю.

Переваги

Виготовлення подібного роду елементів має ряд переваг:

 • Незважаючи на розвиток інтернету, зовнішня реклама все також популярна. Жителі міст зустрічають її всюди - на кожному будинку і уздовж доріг. Застосовуючи кілька технологій при виробництві букв, таких як склеювання і термовакуумне формування, літери можуть яскраво світитися не тільки з лицьового боку, але і по бічних гранях, що дозволяє привернути увагу потенційних клієнтів з різних кутів.

 • При настанні темряви включається підсвічування. Завдяки яскравості робочий час вивіски становить 24/7. Більш тривалий «графік роботи» дає можливість збільшити потік клієнтів. Аудиторія більшості компаній звертає увагу на рекламні оголошення саме ввечері.

 • Використання сучасних матеріалів забезпечує естетичну привабливість як днем, так і вночі. Домогтися гарних ефектів можна за допомогою спеціального підсвічування. Виходячи з підібраної основи, вироби можна фарбувати, тонувати, підсвічувати.

Крім того, конструкції відрізняються наступними властивостями: довговічність, безпека, широкий вибір дизайну, кріплення на різну поверхню, зручне обслуговування, енергозбереження. Допускається установка на даху, фасадах, над входом в будівлю, всередині ТРЦ, біля стійки адміністратора.

Як унікалізувати зовнішню рекламу: об'ємні букви в різних виконаннях

Такого роду продукція допомагає майбутнім покупцям швидше і простіше орієнтуватися в просторі. Незалежно від обраного варіанту, виріб дозволяє здалеку помітити, що цікавить магазин як всередині торгового центру, так і на вулиці. Чим індивідуальніше дизайн вивіски, тим вищі шанси у бренду виділитися. Сама конструкція може стати невід'ємним атрибутом міського антуражу. У компанії AdBuild до замовлення доступні наступні різновиди:

 • Об'ємні,

 • Псевдооб'ємні,

 • Накладні літери,

 • Гнучкий неон.

Готові деталі виділяються своєю міцністю, надійністю, стійкістю до навколишнього середовища. При цьому ціна залишається на доступному рівні для кожного клієнта.

Гнучкий неон

Гнучкий неон це по суті світлодіодна стрічка, тільки завдяки спеціальній оболонці виходить рівномірне неонове свічення. Його відмінність від класичного неону це ударостійкість, технологічність і енергозбереження. Замовнику доступні варіанти забарвлень і колірної температури.

Псевдооб'ємні букви

Являють собою плоскі різновиди, найпростіші у виконанні і недорогі. Використовувана основа безпосередньо впливає на товщину: показник може становити 50-1500 мм. Як правило, конструкції задіють всередині приміщень, як вказівники і в ролі логотипів на ресепшені. Псевдооб'ємний эфект виходить завдяки кріпленню елементів на стіну спеціальними дистанційними виносними тримачами або шпильками. Як результат - вивіска ніби парить у повітрі, що виглядає красиво і об'ємно. Посилити тривимірність можна за рахунок контражурного підсвічування, яке буде падати на поверхню ззаду.

Об'ємні букви з підсвічуванням

Продукція поділяється на кілька типів за способом підсвічування елементів:

 • З внутрішньою підсвіткою

 • З підсвічуванням бортів

 • З контражурним підсвічуванням

 • З зовнішнім підсвічуванням на виносних кронштейнах.

Вироби такого плану коштують дорожче, ніж несвітлові, але вкладені кошти окупляться яскравим, незабутнім і приваблюючим увагу зовнішнім виглядом. Зовнішня реклама виглядає дорого, респектабельно і ефектно. Розширений асортимент стилістики, кольорів, шрифтів, габаритів і форм дає можливість підібрати рішення відповідно до специфіки бізнесу. Вам доступний варіант, який буде в повній мірі відповідати умовам установки і загального оформлення екстер'єру.

З чого виготовляються конструкції

Процес створення продукції - трудомісткий і вибагливий, тому його варто довірити професіоналам. Наша компанія виробляє об'ємні букви в Харкові з якісних і безпечних матеріалів. Для лицьової частини, як і бортів, можуть використовуватися:

 • Молочний і кольоровий світлорозсіювальний акрил - Plexiglas, Quinn, Acrylon.

 • Алюмінієві композитні панелі - Alufas, Aluprom, Plabond, Ecobond.

 • ПВХ – Simona, PromoFoam, Coplast.

 • Метал - нержавіюча сталь, алюміній.

 • Банерне світлорозсіювальне полотно.

Внутрішня підсвітка з світлодіодних модулів, гнучкого неону, неонових або світлодіодних ламп. Час виготовлення обговорюється в індивідуальному порядку з урахуванням розрахунку всіх важливих моментів.

Чому варто довіритися AdBuild

За довгі роки роботи ми встигли напрацювати довгострокові відносини з багатьма постачальниками матеріалів, сумлінними субпідрядниками, що дозволяє стабільно виконувати всі замовлення. Наші клієнти, як правило, після одного звернення до нас переходять в розряд постійних через що надаються переваги співпраці. Ми завжди вказуємо конкретні терміни виробництва, готові виготовити все комплексно, при цьому ціна - оптимальна в кожному окремому випадку. Ми також пропонуємо купити світлові літери оптом, за рахунок чого вартість стає ще більш приємною.

На продукцію, що випускається нами продукцію діє гарантія 1-3 роки. Окремої уваги заслуговують світлодіодні вироби, працездатність яких виробник гарантує протягом 5 років. Для зв'язку з нами і обговорення всіх деталей ви можете зателефонувати за контактним номером або заповнити онлайн-форму на сайті для зворотного дзвінка. Менеджер оперативно передзвонить вам і відповість на всі питання. Хочете особисто зустрітися з нашими фахівцями? Чекаємо вас в нашому офісі в місті Харкові!

Наші роботи