top of page
Brand.png

Брендування магазину Харків

Брендування магазину і торгових точок: як стати унікальним та незабутнім

Брендування торгових точок представлено у вигляді обклеювання спеціальною плівкою високого рівня якості, на якій зображується характерна символіка або продукція. Такий інструмент маркетингу допоможе підвищити продажі від торгівлі завдяки імпульсних покупок товарів, які пропонуються на стінах, вікнах, обладнанні магазину. Це також один із способів поліпшення іміджу компанії та формування лояльності до бренду.

З переваг особливо виділяється можливість знизити витрати на проведенні ремонтних робіт і закупівлі нових меблів, які потребують заміни внаслідок втрати естетичної привабливості. При розробці оформлення особлива увага приділяється спрямованості торгової точки.

Реклама – це інструмент, який налагоджує зв'язок з потенційними клієнтами. Тому для неї повинні братися ходові продукти або ті, які вимагають просування. Наша компанія пропонує послуги, які спрямовані не тільки на зростання продажів серед постійних споживачів, але й на залучення нових покупців.

Способи брендування магазинів та офісів

На ринку представлено безліч засобів для рекламного оформлення, серед яких найефективнішими вважаються наступні:

  • Нанесення логотипів та корпоративної символіки фірми.

  • Плотерна порізка плівки для розміщення на вітринах і стінах.

  • Повнокольоровий друк на плівці для обклеювання стекол.

  • Використання матової плівки.

  • Тонування скла.

  • Вивіски та лайтбокси.

  • Інформаційні стенди та ін.

Як правило, для брендування вітрин магазинів застосовують вінілову плівку, на яку наносять яскравий принт. Альтернативний варіант – аплікації різних текстур та кольорів, що підбираються з палітри брендбуку. Подібними питаннями займається безпосередньо дизайнер. У ролі рекламного носія можуть виступати: вікна фасаду, підлога, стіни, двері, вітрини.

За допомогою брендування вікон та інших перерахованих поверхонь можна реалізувати ефективну та грамотно вибудувану рекламу. Результативність підходу доведена на практиці багато разів. У цій справі головне – правильно розподілити та використати можливості доступних площ.

Brand.png
Брендування офісу: що варто робити

Цей процес передбачає оформлення приміщень в корпоративній стилістиці, установку навігаційних систем, табличок, лайтбоксів, вивісок. Щоб відвідувачі могли чітко визначити місце розташування компанії, важливо подбати про декорування входу. Для офісного брендування можуть бути задіяні як зовнішні вивіски, так і доступніші за ціною таблички з акрилу, ПВХ або композитного матеріалу. Внутрішній простір повинен мати у своєму розпорядженні аксесуари, стиль яких відповідає зовнішній табличці. Це можуть бути навігаційні вказівники, папки, блокноти, ручки.

Брендування кіосків та інших приміщень фахівцями компанії AdBuild

Ми спеціалізуємося на оформленні торгових точок, магазинів, кіосків, офісів. Наші послуги поширюються на будь-які масштаби, при цьому на головною метою виступає привабливість брендування для відвідувачів. Звернувшись до нас, ви отримаєте унікальний проект згідно з запропонованою у вас продукції, вашої цільової аудиторії. Як показує практика, хороший та грамотно продуманий зовнішній вигляд для багатьох стає вирішальним фактором. Саме тому перед тим як приступити до створення дизайну, ми детально вивчаємо сегмент ринку.

На виробництві ми використовуємо виключно якісні та надійні матеріали, передові технології, щоб готова продукція відповідала всім сучасним вимогам. Знання та досвід наших фахівців дозволяють виконувати замовлення оперативно та в чітко зазначені терміни. Ми готові до співпраці з клієнтами з усієї України.

Для обговорення деталей, уточнення вартості та часу на роботу зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

Наші роботи

bottom of page