top of page
Form.png

Вакуумне формування Харків

Вакуумне формування в Харкові: маса переваг при мінімумі вкладень

Вакуумне формування пластику дозволяє створювати унікальний дизайн продукції. Завдяки оригінальності підходу вдається здивувати покупців і як результат - збільшити їх кількість. Технологія виробництва передбачає виконання як повноцінної вивіски, так і окремих елементів реклами. Термоформування з акрилу, полівінілхлориду застосовується при виготовленні наступних різновидів рекламних конструкцій:

Компанія AdBuild у Харкові – надійний виробник продукції з акрилу (оргскла) на замовлення. Представлена технологія незамінна при виробництві великих партій. Естетика та якість готових споруд знаходяться на високому рівні, чого складно домогтися при застосуванні інших методик. За допомогою вакуумного формування з пластика виходять об'єкти, які підкреслять статус фірми-власника та відобразять її масштаби.

Як відбувається термоформування: послідовність процесу

Вироби виготовляються в три етапи:

1.       Розробка моделі. 3D-програми змоделюють майбутній продукт, щоб продемонструвати замовнику, як він буде виглядати.

2.       Виготовлення матриць та оснащення. Після затвердження моделі проектується пуансон – матриця конструкції. Виходячи з розміру партії, матриці можуть створюватися з різних матеріалів. Якщо необхідно досягти високих показників якості та запланований великий тираж, тоді застосовуються алюмінієві або сталеві матриці. Формування акрилу в замовленні від 1 до 50 штук здійснюється з використанням матриць з ДСП, МДФ.

3.       Надання форми пластику. Лист встановлюється в спеціальну рамку, після чого відбувається нагрівання та відбиток за формою матриці за рахунок розрідження повітря. Потім деталь знімається, обрізується та зачищається.

Технологія підійде для формування виробу складної форми. Традиційні вивіски передбачають плоскі лицьові поверхні. Дана методика відкриває доступ до виробництва різнопланових форм та барельєфів.

Form.png
Послуги вакуумного формування в AdBuild

Наша студія виконує як окремий вид робіт, так і виробництво продукції «під ключ». Ми ретельно стежимо за дотриманням режимів, використовуємо нове обладнання та тільки якісну сировину. Термоформування передбачає безшовні вироби, які відрізняються своєю міцністю та естетичністю. Оформити замовлення можна онлайн на сайті, по телефону або в нашому офісі в Харкові.

Наші роботи

bottom of page