top of page
LightBox.png

Лайтбокси Харків

Якісні рекламні лайтбокси в AdBuild – конструкції, доступні для кожного

Світловий короб або лайтбокс купити можна для використання рекламного носія для зовнішнього та інтер'єрного розміщення. Популярність такого рішення пов'язана з його високою ефективністю: привертає увагу перехожих до товарів і послуг, стає яскравим орієнтиром в будь-який час дня і ночі. Вироби виконують відразу кілька функцій: навігаційну, інформаційну, декоративну.

Головні задачі – залучати потенційних клієнтів, підвищувати відомість бренду та популярність бізнесу. Світловий короб зустрічається всередині магазинів, ТРЦ, ресторанів, кінотеатрів, аеропортів. Його можна розміщувати на стіні, фіксувати на стійках і кронштейнах, підвішувати до стелі, монтувати на «нозі». Широке розповсюдження пов'язано з універсальністю та економічністю продукції.

Чому варто замовити виготовлення лайтбоксів у Харкові

Такі товари вибирають протягом багатьох років завдяки їх переваг:

  • Лицьова поверхня короба світиться, виняток – композитні матеріали.

  • Велика світлова пляма максимально привертає увагу.

  • Допускається розташовувати текст, зображення, логотип – все, що додатково може вплинути на перехожих.

  • Є можливість замінити картинку на багатьох видах виробів.

  • Доступні різні розміри – починаючи від кількох сантиметрів і закінчуючи декількома метрами.

Види світлових коробів

Виробництво конструкцій виконується із залученням передових технологій та якісних матеріалів. Серед всієї різноманітності можна виділити такі різновиди продукції:

1.       Односторонні. Така реклама має одну підсвічену поверхню та розташовується на стіні або фасаді. В основному застосовується для розміщення великого зображення. У корпус задньої панелі монтуються електричні дроти та додаткове обладнання для створення світла.

2.       Двосторонні та торцеві лайтбокси. Головна відмінність – дві рекламні поверхні. Установка можлива як на фасаді, так у вигляді окремо стоячої стійки. Завдяки спеціальним рейкам електричні деталі кріплять всередині конструкції. Торцеві різновиди – невеликі за розміром, розташовуються перпендикулярно руху пішоходів. Подібні вивіски поширені на вузьких вулицях, де відзначається дефіцит вільного простору.

3.       Гнуті або фігурні. Зовнішня реклама виготовляється відповідно до побажань клієнта: у формі трикутника, кола, прямокутника, тощо. Великі компанії часто замовляють вироби у вигляді власного логотипу.

Крім того, можна зустріти в продажу підлогові та підвісні моделі, які різняться за способом кріплення.

Дізнатися, які на світловий короб ціни, та про всі особливості наших пропозицій ви можете у менеджера. Спеціаліст детально відповість на ваші питання та підбере оптимальний для вас варіант.

LightBox.png
Рекламні лайтбокси: виготовлення з якісних матеріалів

У виробництві світлових коробів ми використовуємо такі ж висококласні основи, як і для об'ємних літер:

  • Лицьова частина – з молочного та кольорового світлорозсіювального акрилу – Plexiglas, Quinn, Acrylon. Виконується інкрустація в алюмінієвій композитній панелі – Alufas, Aluprom, Plabond, Ecobond.

  • Борти та задня частина – з ПВХ (Simona, PromoFoam, Coplast), АКП, алюмінію, профільованого листа. Найбільш популярним вважається акриловий лайтбокс завдяки невеликій вазі, прекрасним світлорозсіювальним показникам. Матеріал – простий в обробці та фігурному різанні, за рахунок чого створюють фігурні конструкції.

ЛАЙТБОКСИ: ЦІНА В ХАРКОВІ 

Розмір до 1 м. кв, вартість – від 4400 грн/м. кв.

Від 1 м.кв. до 2 м.кв. - від 5200 грн/м.кв.

Великі формати розраховуються індивідуально.

Вироби з підсвічуванням

Підсвічування з внутрішньої сторони досягається світлодіодними модулями або в окремих випадках світлодіодною стрічкою.

При виборі начинки в розрахунок береться необхідна яскравість свічення лицевої частини. Люмінесцентні лампи залишилися в минулому. Сьогодні довговічним та енергоефективним джерелом світла виступають світлодіоди. Вологозахищені лайтбокси з підсвічуванням можуть оснащуватися яскраво вираженими візуальними ефектами – загасання контурів, переморгування та ін. Завдяки герметичності допускається вулична установка.

Якісний продукт = зовнішня привабливість для аудиторії

Якщо ви хочете, щоб готові вироби стали дійсно рекламним інструментом, важливо приділити увагу якості та дизайну. Наша компанія спеціалізується на виготовленні світлових коробів. Власне виробництво дозволяє нам контролювати кожен етап роботи, гарантуючи хороший результат на виході. Саме тому на лед-лайтбокс ціна залишається доступною для кожного.

Ми не виробляємо типові конструкції, а створюємо продукцію, яка відповідає кінцевій меті. Індивідуальний підхід – це не гучне гасло. Ми виготовляємо рекламні лайтбокси з унікальним оформленням. Такий носій інформації починає працювати відразу після монтажу, привертаючи увагу перехожих та перетворюючи їх в клієнтів. Для зв'язку з нами залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером.

Наші роботи

bottom of page