top of page
Brand.png

Брендування авто Харків

Брендування авто в Харкові: реклама з широким охопленням та мінімум капіталовкладень

Брендування машин – відмінна альтернатива дорогої рекламної кампанії. Затребуваність послуги пов'язана з пасивністю підходу, який при цьому дозволяє ефективно заявити про свій бренд. Такий вид реклами коштує недорого та постійно знаходиться перед очима у перехожих і водіїв.

На транспорт можна наносити будь-яку інформацію – банер, логотип, мотивуючий слоган, товарний знак, яскраве зображення. Все це здатне зацікавити потенційних клієнтів на інтуїтивному рівні. Як результат - вони готові скористатися вашими послугами, здійснити покупку або відвідати зазначений заклад.

Переваги брендування авто у Харкові

Зовнішня реклама такого плану має ряд позитивних характеристик, які впливають на високий попит замовників:

 • Динамічний розвиток завдяки постійному руху автомобіля, що дає можливість охопити велику кількість людей за короткий термін.

 • Незважаючи на зовнішнє виконання, представлене оформлення завжди кидається в очі серед потоку однотипних машин.

 • Нанесений матеріал не дряпає авто, не потребує підбору спеціальних розмірів.

 • Для замовлення доступні різні варіанти дизайну та кольорів.

 • На брендування авто ціна – невисока, за рахунок чого послуга доступна для кожного.

При мінімальних вкладеннях досягається висока результативність. Яскравість зберігається протягом тривалого часу. Це стало можливим завдяки використанню висококласних чорнил. У своїй роботі ми застосовуємо міцну плівку, яка захищає кузова та кабіни машин від дрібних подряпин та відколів через попадання щебеню та інших предметів.

Особливості виробництва реклами на авто

Поліграфія для автотранспорту здійснюється двома способами: повнокольоровий друк та плотерна порізка. При цьому в процесі можуть брати участь наступні різновиди плівок:

 • Білого кольору. Рішення, що застосовується в широкоформатному друку.

 • Прозора. Призначена для проведення процедури ламінування.

 • Різнокольорові варіанти. Доцільні для створення порізки.

Залежно від структури розрізняють наклейки дзеркальні, фактурні, матові, глянцеві, світловідбиваючі, прозорі з внутрішньої сторони та кольорові ззовні. Останні використовуються для скляних поверхонь.

Brand.png
Широкоформатний друк

Як правило, така технологія застосовується при виконанні замовлень для приватних компаній. Вони виставляють вимогу, при якій слід не просто зробити брендування транспорту рекламою, але й зберегти зовнішній вигляд кузова, захистивши його від агресивного зовнішнього впливу. Це дозволить в майбутньому більш вигідно продати машину на вторинному ринку України та компенсувати вкладені в просування фінанси.

Аплікації з підрізаних плівок

Якщо ви хочете недорого обклеїти авто, тоді варто розглянути варіант з аплікаціями. Рекламні наклейки створюються методом плотерної порізки. Нанесення на поверхні здійснюється за допомогою спеціальної монтажної плівки. Різноманітність наклейок пропонує одно- або різнокольорову продукцію. Форма та розмір також можуть різнитися, виходячи з габаритів авто та вашого запиту.

Послуги з брендування корпоративного транспорту

Це ефективний інструмент, щоб заявити про свою компанію з мінімальними витратами. Якщо ви володієте парком автомобілів, тоді не втрачайте можливість отримати додатковий прибуток. Щоб про вашу організацію дізналося якомога більше людей, рекомендується розміщувати таку інформацію:

 • Координати фірми - телефони, адреси, сайти, соцмережі та ін.

 • Логотипи.

 • Рекламні повідомлення.

Фахівці радять при складанні дизайну використовувати брендбук. Для обклеювання слід брати корпоративні кольори компанії, шрифти, символіку та ін.

Брендування вантажівок

У більшості випадків вантажний автомобіль пересувається не тільки по одному місту, а й за його межами. А це дає додаткове розширення зони дії нанесеного послання. Про ваш бізнес дізнаються також в області та інших населених пунктах. Такі машини – габаритні, за рахунок чого виділяється великий простір під творчість та реалізацію всіх креативних ідей.

Брендування комерційного транспорту: стильне, надійне, ефективне

Ми допоможемо вирішити маркетингові задачі оптимальним шляхом, коли потрібно проінформувати про продукцію, послуги, акції та знижки, нагадати про рівень та унікальність вироблених товарів. AdBuild спеціалізується на розробці та виробництві креативних візуальних звернень для будь-якого автотранспорту.

Для замовлення брендування авто вам лише потрібно заповнити форму зворотного зв'язку на сайті або зателефонувати за вказаним номером. Наш менеджер проконсультує з усіх питань, зорієнтує по цінам та термінам. Ми відкриті до співпраці з замовниками по всій Україні, організовуючи оперативну доставку транспортними службами.

Наші роботи

bottom of page