top of page
Viveska.png

Рекламні вивіски Харків

Рекламні вивіски: стати помітними – легко

Виготовлення вивісок – обов'язковий етап будь-якої повноцінної рекламної кампанії. Грамотний підхід до її створення дозволяє отримати ефективний інструмент для залучення нових клієнтів, поліпшення популярності бренду, товарів та послуг, які пропонує організація. Результативність зовнішньої реклами безпосередньо залежить від того, наскільки вірно підібраний носій.

Рекламні вивіски – один з різновидів, який може бути представлений у вигляді двомірної або тривимірної конструкції. Як правило, розташовується на фасаді поруч або над входом в приміщення, коротко інформуючи про фірму.

Навіщо вашому бізнесу потрібно замовити вивіску

 

Вона являє собою засіб просування та задовольняє наступні запити компанії:

 • Вказує на місце розташування.

 • Розповідає про сферу діяльності та товари.

 • Відрізняє від конкурентів.

 • Формує лояльність завдяки привабливому оформленню.

 • Надає додатковий простір для розміщення рекламних посилань.

Всього один виріб здатен кардинально вплинути на враження про ваш заклад. При цьому на фасадні вивіски ціна залишається однією із привабливих.

Які різновиди використовуються для інтер'єрної та зовнішньої реклами

Виходячи з призначення та розташування рекламного щита, графіка роботи компанії, можливі наступні варіанти виконання:

 • Світлова продукція. Вивіска з підсвіткою призначена для залучення аудиторії як в денний, так і вечірній час. Внаслідок нічного ритму життя сучасних міст України таке рішення – затребуване та ефективне.

 • Несвітлова. Найчастіше вибирають через можливість заощадити фінанси або в разі, якщо робочий графік передбачає діяльність тільки вдень. Рекомендується застосовувати всередині приміщення або на фасаді будівлі, у якого присутнє окреме підсвічування.

У Харкові функціонує багато студій, які пропонують послуги в сфері рекламного бізнесу. Наша компанія вигідно відрізняється тим, що вивіска для магазину або іншого закладу доступна у найрізноманітніших видах, які існують на ринку. Незалежно від вашого вибору, забезпечується високопрофесійна розробка.

Viveska.png

У нашому каталозі ви знайдете такі рішення:

Зрозуміти, що у вашому випадку буде оптимальним, допоможе наш менеджер. Він запропонує конструкцію на основі ваших вимог і побажань. Дизайнер допоможе визначитися з розмірами та кольоровою гамою.

Комбіновані конструкції

Об'єднання відразу декількох різновидів дозволяє підвищити результативність сприйняття. Часто поєднуються об'ємні світлові букви та стандартні плоскі вивіски або лайтбокси. Серед переваг таких пропозицій виділяють наступні:

 • Естетична привабливість.

 • Додання унікальності.

 • Можливість проявити креатив.

 • Підбір варіанту під різний бюджет.

У комбінованій продукції можна реалізовувати творчі задумки, задіяти різнопланові рекламні елементи, які допомагають поліпшити готовий результат. Також відмічається попит на світлодіодні вивіски – яскраве та унікальне рішення.

Процес виготовлення

У своєму виробництві ми використовуємо виключно надійні, безпечні матеріали. Для лицьової частини можуть застосовуватися:

 • Молочний та кольоровий світлорозсіювальний акрил – Plexiglas, Quinn, Acrylon

 • Алюмінієві композитні панелі – Alufas, Aluprom, Plabond, Ecobond.

 • ПВХ – Simona, PromoFoam, Coplast.

 • Метал – нержавіюча сталь, алюміній.

 • Банерне світлорозсіювальне полотно.

ЦІНА НА РЕКЛАМНІ ВИВІСКИ
 • Вивіски мінімального формату - вартість від 1 800 грн.

 • Розміром до 2х метрів – від 7 000 грн.

 • Великі вивіски від 12 000 грн.

Одне із популярних рішень – декоративні фасади у вигляді «живої реклами». Підсвічування виконується з внутрішньої, зовнішньої сторін. Для підсвічування доступні різні технології: світлодіодні лампи та модулі, гнучкий неон. У нас ви зможете замовити як простий банер з ПВХ-листа з нанесеною на нього аплікацією з плівки, так і комплексну вивіску, доповнену об'ємними світловими елементами та гнучким неоном на площині з паєток.

Переваги, які надає вивіска на магазин чи для будь-якого іншого закладу

Сучасний маркетинг користується найрізноманітнішими інструментами для досягнення поставлених цілей. І саме рекламна вивіска надає масу можливостей, які дозволяють просувати товари та послуги в умовах великих міст і конкуренції. Тому такий варіант – вигідний з економічної точки зору, якщо порівняти з отриманими за підсумком результатами. Серед ключових переваг застосування виробів виділяються такі:

 • Формування позитивного враження у аудиторії про реалізований продукт.

 • Викликає зацікавленість на підсвідомому рівні в покупці представленого товару.

 • Надається можливість вибору найоптимальнішого місця для розміщення, де відзначається найбільший потік людей.

 • Цілеспрямований акцент на окремій пропозиції.

 • Реклама 24/7, яка не потребує додаткових капіталовкладень.

Важливо, щоб така продукція мала ексклюзивний дизайн. Тільки за умови унікальності вивіски її помітить максимальна кількість клієнтів. На сайті компанії ви можете ознайомитися з нашими роботами. Виготовлені нами вироби – естетично привабливі та довговічні, повністю виправдовують вкладені кошти.

Рекламні вивіски у Харкові з доставкою по Україні

Доведено практичним шляхом, що якісна лед-вивіска здатна збільшити продажі на 45% і більше. Тому важливо приділити увагу вибору компанії, яка візьме на себе виконання вашого замовлення. Від того, наскільки зрозуміло та цікаво доноситься інформація, залежить успішність просування бренду або продукту. Ми знаємо, як зробити так, щоб у відвідувачів сформувалося правильне враження про ваш бізнес. У AdBuild грамотно поєднують продуманий дизайн, висококласні матеріали та вмілу збірку.

Ознайомитися з вартістю та задати питання ви можете за телефоном, вказаним на сайті. Фахівці компанії на підставі вашого запиту допоможуть зробити правильний вибір. Після узгодження всіх моментів ми приступимо до виготовлення рекламної вивіски відповідно до умов експлуатації, вашим вимогам та вподобанням.

Наші роботи

bottom of page