top of page
Bukva.png

Неонові вивіски Харків

Неонові вивіски: яскраве підсвічування поверхні або окремих її елементів

Неонове підсвічування використовується для гарного і ефектного представлення будь-якої реклами. Такі об'єкти добре помітні цілодобово і при цьому виглядають дуже модно. Їх актуальність також пов'язана з універсальністю виробів: виготовляються як плоскі конструкції (вивіски, вказівники, настінний декор), так і об'ємні інсталяції у вигляді повноцінних скульптур.

Неонова реклама - відмінний вибір для оформлення кафе і ресторанів, пабів і клубів, магазинів, кінотеатрів і ряду інших закладів. Замовити представлений різновид вивіски можна в компанії AdBuild. Ми пропонуємо оптимальні ціни для Харкова та України в цілому, щоб забезпечити клієнта можливістю стильно виділитися.

Які сьогодні можна купити неонові вивіски

Класичний варіант - трубки зі спеціального скла, які заповнюються інертним газом. При подачі електрики газ формує барвистий світ. Те, яким кольором будуть світитися лампи, залежить від газу, що знаходиться всередені. Крім неону, може застосовуватися аргон, криптон, гелій, їх суміші. З розвитком технологій стали з'являтися нові види підсвіток і освітлення.  На зміну традиційному рішенню прийшов аналог - холодний або гнучкий, LED-неон. Завдяки цьому багато хто став відмовлятися від тендітних і складних в установці ламп.

LED-неон – сяючий гнучкий ПВХ-провід на основі високоякісних світлодіодних елементів. У ньому оптимально поєднується гнучкість, яскравість, міцність, легкий монтаж, економічність і порівняно невисока вартість. Одне з головних достоїнств полягає в низькому енергоспоживанні - близько 10-15 Вт / м.

Гнучкий неон vs звичайний: яку неонову вивіску замовити для бізнесу

При виборі рішення необхідно враховувати габарити вивіски, місце її розташування, завдання, котрі вона повинна виконувати. Орієнтуючись на певні параметри, можна провести порівняння двох різновидів:

 • Естетика зовнішнього оформлення. Обидва варіанти ідеально підходять, щоб викликати зацікавленість у аудиторії. Існує думка, що скляні трубки - більш привабливі. Однак яскравий і сучасний ЛЕД-неон вже став затребуваним і швидко обійшов свого «вінтажного» конкурента.

 • Привернення уваги. Вивіски з гнучкого неону - більш яскраві, їх можна побачити світяться навіть удень. При цьому класичні вироби створюють м'яке світло, яке набуває свою яскравість в темний час доби.

 • Обмеження по площі. З такою проблемою можуть зіткнутися невеликі магазини чи кафе. У такому випадку рекомендується розглянути LED-неон, так як він удвічі тонше. До того ж він менш габаритний і досить легкий. Допускається установка на стійці або підставці, вікні або стіні.

 • Економія енергії. Сучасний аналог - більш енергоефективний.

 • Універсальність. Якщо ви хочете отримати вигнуті лінії і контури в малюнках і написах, тоді варто звернути увагу на гнучкий неон. Він надає широку колірну палітру і має відмінну еластичність.

 • Безпека. Вінтажні скляні трубки в ході роботи нагріваються, а саме скло - крихке і може розбитися. Конкурентна технологія вигідно відрізняється, оскільки практично не нагрівається і має спеціальну підкладку з прозорого акрилу.

 • Ціна. Скляний неон вважається більш витратним з виготовлення, ряду вимог, висунутих до монтажу, обслуговування.

Неонові написи на стіну купити в Україні ви зможете в нашій рекламно-виробничої компанії. Оформлення замовлення для зручності клієнтів можливо як в режимі онлайн, так і по телефону.

Де задіюється LED-неон

Найпоширеніша область застосування - декор інтер'єру, прикраса ресторанів та інших закладів. За допомогою такого виробу можна підсвітити барну стійку або використовувати його як стилістичну складову - для написів, логотипів, покажчиків. Яскраве світло неону і різноманітність кольорів дають можливість створювати атмосферу, відповідну призначенню приміщення. Популярним прийомом в оформленні залишається приховане неонове підсвічування. При такому виконанні джерело світла невидиме, за рахунок чого освітлення сприймається як природна частина інтер'єру. Досягти такого ефекту можна закладкою ЛЕД-неону в ніші, карнизи.

Неонові букви і композиції також широко застосовуються при виготовленні вивісок і декору вітрин. Барвисті «вогні» складно не помітити. Такого роду реклама змушує навколишніх звернути на себе увагу, що дозволяє підвищити потік відвідувачів. Гнучкі конструкції можуть використовуватися і для позначення і вказівки шляху проходу, підсвічування сходинок в темних приміщеннях.

Компанія AdBuild - це завжди великий вибір якісних і оригінальних рішень, нестандартний підхід до задачі, оптимальні ціни і терміни. Хочете обговорити деталі співпраці? Зв'яжіться з нами одним з можливих способів: заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вказаним номером. Ми завжди раді бачити вас в нашому центральному офісі за адресою м. Харків, вул. Текстильна, 86.

Питання-відповідь

Скільки часу потрібно на виготовлення неонової вивіски?

В середньому - 3-7 робочих днів. Остаточні терміни прораховуються, виходячи з ряду факторів:

 • Чи є вже готовий дизайн-проект або потрібна допомога нашого дизайнера. На розробку і затвердження макета додатково потрібно 1-3 дні.

 • Трудомісткість роботи. Чим габаритніше і складніше елементи, тим більше часу виділяється на виробництво - до 3 тижнів.

 • Умови монтажу. Як правило, передбачається підкладка з оргскла, що спрощує процес установки. Але також допускається монтаж на стіну, що виконується безпосередньо на локації.

Від чого залежить ціна?

При розрахунку головний показник - необхідна довжина. Крім розмірів враховується складність, колір і місце розташування - всередині або зовні об'єкта. Наш менеджер виконає прорахунок, грунтуючись на готовий дизайн-проект.

Для вивісок із гнучкого неону застосовується підкладка з акрилу 4 мм (молочний/прозорий), ПВХ, алюмінієвий композитний матеріал. Ціна від 1 200 грн.

Які переваги та недоліки у скляного неону?

Плюси:

 • Гарне і дуже яскраве світіння.

 • Традиційне вінтажне виконання.

 • Трубки світяться з лицьової і тильної сторони однаково.

 • Великий вибір кольорової гами.

Мінуси:

 • Матеріал, що використовується для конструкції - крихке скло. Тому доцільно встановлювати тільки усередині закладу.

 • Енерговитратність. Через велику споживання електрики представлений різновид програє LED-неону.

Які переваги та недоліки у гнучкого неону

Плюси:

 • Хорошая эластичность, за счет чего снижается вероятность деформации и механических повреждений.

 • Водонепроникність. Установку можна проводити всередині і зовні приміщення.

 • Більш доступний за вартістю варіант в порівнянні зі скляними трубками.

 • Низький рівень споживання енергії.

 • Безпечна експлуатація. Вироби майже не нагріваються.

Мінуси:

 • Яскравість трохи нижче, ніж у класичного рішення.

 • Забезпечується підсвічування тільки лицьового боку конструкції.

Наші роботи

bottom of page