top of page
City-Advertisement-Billboard-Mockup-2.jpg

Frequently Asked Questions

Це сторінка з найбільш часто вживаними питаннями. Якщо не знайшли відповіді - ви можете написати нам в форму в правому нижньому кутку. Ми з радістю відповімо на всі питання.

Як оформити замовлення на вивіску: необхідно їхати в офіс або це можна зробити на сайті?

Ми надаємо кілька варіантів для максимальної зручності клієнтів. Для зв'язку з нами та обговорення деталей виготовлення ви можете скористатися одним з перерахованих способів:

·         Заповнити форму на сайті та вказати в ній питання, які вас цікавлять. Ми оперативно відповімо вам, щоб почати співпрацю найближчим часом.

·         Зателефонувати по одному з номерів: +38 (095) 583 10 20, +38 (068) 892 22 67 для з'єднання з нашим оператором.

·         Надіслати лист на електронну пошту info@adbuild.net. При наявності готового макету ви можете прикріпити його до повідомлення, щоб ми відразу могли зробити прорахунок ціни.

·         Відвідати наш офіс в Харкові за адресою: вул. Текстильна, 86. Ми завжди раді особистому знайомству!

Чи потрібен дозвіл на вивіску офісу, торгової точки, закладу або іншого виду бізнесу без будь-якої реклами?

Встановлювати інформаційну вивіску без узгодження можна в тому випадку, якщо вона містить такі дані:

·         Назва компанії.

·         Логотип підприємства або бренду.

·         Зазначення виду діяльності.

·         Графік роботи офісу.

Важливе уточнення – табличка або вивіска повинні розташовуватися не вище першого поверху. При наявності рекламної інформації або більш високого розміщення потрібно отримувати дозвіл.

Які вивіски порушують закон України «Про рекламу»?

У рекламних повідомленнях не можна використовувати наступне:

·         Інформацію, яка дискримінує людей за расовою, гендерною, національною, мовною, соціальною, майновою, релігійною, політичною та іншими ознаками. Також забороняється дискредитувати товари інших осіб.

·         Зображення з державною символікою.

·         Прийоми маніпуляції, які впливають на підсвідомість та можуть нашкодити аудиторії.

·         Фотографії людей, їх імена без письмової згоди, одержаної від цих осіб.

·         Певну продукцію, яка вимагає наявності сертифіката або ліцензії, якщо їх немає.

·         Інформацію про послуги ворожіння та подібного роду.

·         Дані, які порушують право інтелектуальної власності третьої особи.

Існують індивідуальні обмеження для деяких тематик, що також вимагає вивчення з боку рекламодавця.

Хочу розмістити нову вивіску на магазин. З чого почати?

Перший крок – створення дизайн-макету майбутньої рекламної конструкції. Ви можете зайнятись цим самостійно, орієнтуючись на шаблони в інтернеті. Але якщо ваша мета – виділитися серед конкурентів, рекомендується звернутися до професійного дизайнера. Наша компанія виконує замовлення під ключ – від розробки макета до установки готового виробу.

Що включає в себе зовнішня реклама?

Сьогодні основними інструментами зовнішньої реклами визнані наступні:

·         Вивіски, включаючи фасадні із застосуванням об'ємних елементів.

·         Розтяжки.

·         Щити.

·         Дахові установки – брандмауери.

·         Таблички, вказівники.

·         Штендери.

·         Зображення на вітринах.

·         Лайтбокси.

·         Брендування транспорту та ін.

Чи потрібно платити за зовнішню рекламу?

Якщо будинок, на якому розташовується рекламна конструкція, належить до комунальної власності міста, його районів, тоді знадобиться внесення плати. У разі якщо цей будинок – державний чи приватна власність, то укладати договір з робочим органом вам не треба. Як результат – розповсюджувачу зовнішньої реклами не потрібно платити.

Де краще розміщувати зовнішню рекламу?

Розташовувати конструкцію рекомендується там, де вона буде помітна максимальній кількості перехожих та автомобілістів. До таких місць відносяться перехрестя, зупинки громадського транспорту, пішохідні переходи та ін.

Додаткова перевага – наявність поруч великих ТРЦ, світлофорів та дорожніх знаків – все, що обмежує швидкість. Важливий момент – кут огляду, який дозволить розглянути рекламу з будь-якої точки знаходження вашого потенційного клієнта.

Чи можна встановити композитні панелі на вже існуючу підсистему з оцинкованих профілів?

Подібне допустимо, однак варто враховувати ряд моментів. Композитний матеріал складається з двох зовнішніх алюмінієвих шарів, посередині яких розташовується шар поліетилену.

Установка на оцинкований профіль здатна привести до гальванічної корозії. Уникнути цього можна шляхом фіксації касет безпосередньо до сталевої конструкції певним способом. Для цього використовуються саморізи зі збільшеною площею притискної капелюшки.

Чи допускається установка настінного панно, яке закриває всю стіну, включаючи вікна? В цьому випадку вікна – неробочі, а просто виступають в якості архітектурного планування будівлі.

Ні, подібне не дозволяється. Під заборону потрапляє монтаж та експлуатація на головних фасадах будівлі великорозмірних банерних та щитових рекламних виробів. Варто відмовитися також від інформації, яка перекриває значну частину фасаду будівлі, вікна та скління вітрин, архітектурні деталі та декоративне оформлення, що порушує цілісність сприйняття архітектури.

bottom of page