top of page
Пошук
  • Фото автораДенис Давыдов

Виготовлення рекламних вивісок у Харкові та по всій Україні.

Оновлено: 12 січ. 2022 р.

Рекламна вивіска, це один із безлічі інструментів для залучення клієнтів.


Вам потрібно розуміти насамперед: вивіска – це покажчик місцезнаходження вашого бізнесу; як табличка з номером будинку на приміщенні, і вже надалі це рекламний інструмент.


Можна знайти статистику залучення клієнтів за допомогою зовнішньої реклами (рекламного щита, лайтбоксу, об'ємних букв, вивісок), але будьте уважні, це об'єктивні дослідження, з великою похибкою, тому що зовнішня реклама незначно працює, якщо немає комплексу маркетингових інструментів, таких як позиціонування своєї компанії в соц.мережах, ЗМІ, «сарафанне радіо», впізнаваність компанії, брендування автомобілів та POS-продукції, відгуки та інше.


Нечесні виробники конструкцій позиціонують себе маркетологами, обіцяють за допомогою вивіски, замовленої у них залучити до 40-50% нових клієнтів, подекуди й до 80%, але на жаль це не так, у кожному випадку вивіска, як маркетинговий інструмент працює індивідуально.Наша компанія може запропонувати вам розробку та виготовлення цікавої, яскравої вивіски, але розповідати про те, що у вас буде багато нових клієнтів, ми не можемо і не будемо, тому що це залежить від загальної маркетингової стратегії вашого бізнесу, одним словом "інфоциганство" це не про нас.


При виборі підрядника виготовлення рекламної вивіски, важливу роль грає портфоліо виконаних робіт цією компанією, реальних, а чи не просто скопійованих з інтернету чужих виробів. На нашому сайті всі роботи виконані лише нами.


Вивіскою в принципі називається конструкція, вивішена над входом, тобто об'ємні літери на каркасі, лайтбокси, жива реклама з паєтками та інші види зовнішньої реклами можуть бути елементами вивіски.


Ми виготовляємо вивіски для різних сфер бізнесу: - кав'ярні-кафе, ресторани:

- АЗС:

- салони краси:

- МАФи:

- спортивні та фітнес центри:

- супермаркети та ТРЦ:

І багато іншого:

Ми пропонуємо як виготовлення одиничних виробів, так і комплексне рекламне оформлення.


Якщо вам потрібно розробити зовнішню або інтер'єрну рекламу, або по всій Україні, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.


Виготовити лайтбокс, об'ємні літери, рекламну конструкцію, будь-якого виду вивіску для нас не складе труднощів! Ми розробимо дизайн, надамо візуалізацію, запропонуємо кілька варіантів техніки виробництва та виготовимо рекламний виріб у потрібний для вас термін!


Які технології та матеріали при виробництві рекламних виробів ми використовуємо, ви можете ознайомитись на нашому сайті.

16 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page